Skok na bungee katowice. Skoki spadochronowe w tandemie Gliwice, Katowice 2019-07-24

Skok na bungee katowice Rating: 7,8/10 578 reviews

Tunel aerodynamiczny Katowice

skok na bungee katowice

Zapraszamy do udziału w konkursie! Innymi słowy, spokój i komfort nie leżą w ich naturze. . Instruktor, który będzie do Twojej całkowitej dyspozycji, osobiście wykonał ponad 2 500 tysiąca skoków i ujmie Cię swoją wiedzą, cierpliwością i doświadczeniem. Skok na bungee ciężko opisać słowami. Inne informacje: Po wykonaniu skoku otrzymują Państwo certyfikat-pamiątkę uwieczniający skok na bungee. Wspomnienia ze skoku będą bezcenne i zostaną z Tobą na długie lata.

Next

Skok na Bungee

skok na bungee katowice

Marzysz o tym by uzyskać licencję i międzynarodowe uprawnienia do skakania ze spadochronem? Bezpieczeństwo Atrakcja przeprowadzona jest pod opieką instruktorów, którzy nadzorują prawidłowy przebieg atrakcji i dbają o bezpieczeństwo uczestnika. Mieszkańców Śląska zapraszamy na nasze lotnisko - skoki spadochronowe odbywają się tam w każdy weekend, od kwietnia, aż do końca października! Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zbadaj głębie jezior i mórz podczas nurkowania albo zejdź po pionowej ścianie prawie czterdziestometrowego budynku! Jeśli nie wiesz co podarować, wybierz Gift Voucher lub Pakiet Marzeń. Dziś widzimy, jak nowości technologiczne pomagają firmom wytworzyć produkty dające coraz realniejsze doznania. Łączy w sobie cześć teoretyczną i praktyczną.

Next

ethgasstation.com

skok na bungee katowice

Mamy idealny prezent dla Ciebie! Zanim jednak uczestnik wjedzie na górę musi się przygotować mentalnie, aby po spojrzeniu w dół nie zrezygnować i samodzielnie dokonać decyzji o wykonaniu skoku na bungee w Krakowie. Do przeciwwskazań zaliczana jest ciąża oraz zły stan zdrowia kandydata. Zbadaj głębie jezior i mórz podczas nurkowania albo zejdź po pionowej ścianie prawie czterdziestometrowego budynku! W tym miejscu oddasz najdłuższy na świecie skok ze stałego obiektu. Dostosuj dawkę adrenaliny do swoich potrzeb! Uważaj na jedno — kto raz skoczył, ten wracać do tego będzie chciał zawsze. Na przykład wówczas, gdy stoją na szczycie i napawają się roztaczającym się wokół zapierającym dech w piersiach widokiem. Chciałbyś poznać swoją granicę strachu i zobaczyć czy jesteś w stanie ją pokonać? Ile kosztuje skok na bungee? Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw do Ceneo. Uczestnik poniżej 18 roku życia musi mieć zgodę prawnego opiekuna, lub wymagana jest jego obecność.

Next

Skoki na bungee

skok na bungee katowice

Możesz sprzeniewierzyć się prawom grawitacji w albo wprost przeciwnie - poddać się im. Czy to dobry pomysł na prezent? Wieloletnie doświadczenie w spadochroniarstwie oraz wysokie kwalifikacje naszych instruktorów są gwarancją tego, że Omega to najbezpieczniejsze miejsce, by wykonać skoki tandemowe. Zrealizuj w końcu swoje marzenie o podniebnym szaleństwie. Dzięki temu będziesz lecieć nawet do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok. Szkoda tylko, że tak krótko!! Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Swobodne spadanie trwać będzie 8 sekund. Wznieś się w przestworza dzięki paralotni lub motolotni i ciesz się zapierającą dech w piersiach panoramą.

Next

Ekstremalne prezenty z adrenaliną

skok na bungee katowice

To, co odtwarzamy na nich, daje się obejrzeć w szerszym polu widzenia, niż kiedykolwiek było to możliwe. Uczestnik poniżej 18 roku życia musi mieć zgodę prawnego opiekuna, lub wymagana jest jego obecność. Ty także znajdziesz prezent, który zmrozi krew w twoich żyłach lub na chwilę pozbawi cię tchu. Jeśli jest taka możliwość proszę napisać czy można skok opłacić na miejscu i zrealizować np jutro? Skoki odbywają się z wysokości około 90 metrów. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Za nieco ponad 100 zł możesz podarować sobie lub komuś bliskiemu niezapomniane emocje.

Next

Bungee

skok na bungee katowice

Skoki spadochronowe Rybnik - Katowice Witamy w szkole spadochronowej Omega, Zespół szkoły spadochronowej Omega tworzy grupa doświadczonych skoczków spadochronowych i pasjonatów mocnych wrażeń. Przed Tobą szansa skoku z najwyższego w kraju wysięgnika - jego wysokość to 90 metrów! Myślisz, że w temacie atrakcji podnoszących adrenalinę wiesz już wszystko? Bungee Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Dzięki nam ujrzysz doskonale znane miejsca z całkowicie innej perspektywy. Organizatorzy stosują najnowocześniejszy, atestowany sprzęt. Sprawdzi się na wiele okazji — na urodziny, imieniny czy rocznicę.

Next

Bungee

skok na bungee katowice

Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Do wygrania aż 5 podwójnych wejściówek! Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. . Od 12-12-2017 w Polsce w Szczecinie - Big Tower 252m - Dream Jump Jeżeli jeszcze nie wiesz jak wyglądają skoki rope jump w technice Dream Jump i chciałbyś sobie to porównać z Bungee Jumping, Nie wiesz co kupić na ekstremalny prezent, wybór jest trudny Dream 252m czy Bungee 90m? Jak tylko dostaliśmy się na gore myslalam, ze zwariuje! Komputerowe ekrany, telewizory zaczynają mieć zakrzywione ekrany. Skok na bungee to przeżycie, który znacznie przyśpieszy bicie Twojego serca. Możesz je pokazać swoim bliskim.

Next

Ekstremalny skok na bungee

skok na bungee katowice

Chcesz połączyć swoją ekstremalną przygodę z niesamowitymi widokami? Ty także znajdziesz prezent, który zmrozi krew w twoich żyłach lub na chwilę pozbawi cię tchu. Było tak od samego początku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla Państwa inny dogodny termin. Niezapomniane przeżycie — skok z bungee dla odważnych Zrób krok w przód i daj się ponieść emocjom. Już teraz skorzystaj z oferty skoków spadochronowych w swojej okolicy. Nie da się tego z niczym porównać, człowiek czuje że leci. Adrenalina, wiatr we włosach i morze pozytywnych emocji - oto, jak wygląda skok ze spadochronem w Omedze.

Next